Kapel ’t Dijkhuis

Komt u ons team versterken?

Iedere zaterdagmorgen rond 10.00 uur komen 7 vrijwilligers van de Dijkhuiskapel bijeen om de minder mobiele bewoners van het Dijkhuis, die de vieringen in de kapel graag willen bijwonen, op te halen van de verpleegafdelingen en/of appartementen en naar de kapel te brengen. Na afloop van de viering wordt er onder het genot van een kopje koffie of thee samen met de bewoners en de vrijwilligers nog even nagepraat en de laatste nieuwtjes uitgewisseld.

Daarna worden de bewoners weer door dezelfde vrijwilligers naar de verpleegafdelingen en/of appartementen teruggebracht.

De groep bestaat uit circa 30 dames en heren. Wekelijks helpen 6 tot 7 vrijwilligers op de zaterdagmorgen van 10.00 t/m 12.00 uur. De vrijwilligers bepalen samen in een overleg wanneer en wie op welke zaterdag komt helpen. De frequentie wordt dus door de vrijwilliger zelf aangegeven. Gemiddeld is dat eens per
3 tot 5 weken.

Wilt u ons team komen versterken of misschien eerst meer informatie, schroom dan niet maar neem gerust contact op met Martine Veldhof-Oude Hesselink coördinatrice van de vrijwilligers van het TMZ

tel: 06-83.638.513