Extra gift

Medio maart 2020, is het leven op zijn kop gezet. Eerst de lockdown met zijn vele ziekenhuisopnames en ic-patiënten en overledenen. De zorgen in de verpleeghuizen en de gehele gezondheidszorg. Het zoeken naar de nieuwe realiteiten en het gedeeltelijk versoepelen van allerlei maatregelen alhoewel velen nog echt niet in hun gewone doen zijn.
De parochie heeft hier ook last van: minder plaatsengeld, minder collectegeld, minder misintenties, minder gebruik van de Stefans-Hof etc. Het parochiebestuur neemt de vrijheid om u een extra gift te vragen voor de in stand houding van uw geloofsgemeenschap, van onze parochie. Onze parochie komt niet in aanmerking voor de steunmaatregelen van de overheid.


Geld in een envelop, of overmaken op:

  • St. Stephanus (Borne): NL27 RABO 0309 4025 06
  • H. Stephanus (Hertme) NL79 RABO 0309 4064 20


Heel veel dank, het parochiebestuur