Kerkbalans inluidmoment

KERKBALANS 2018 KOMT ERAAN! - De voorbereidingen voor de actie Kerkbalans zijn weer in volle gang. Het thema van de actie is dit jaar: Geef voor je Kerk. We zijn door de kerk verbonden met God, met elkaar en met de generatie voor en na ons. We houden elkaar vast in geloof en verbinden ons met mensen die steun nodig hebben. Nu het steeds vaker ‘ieder voor zich’ lijkt te zijn, is het de kerk die verbindt. De campagne loopt van zaterdag 20 januari tot en met zondag 4 februari. Net als voor een huishouding is een gezonde financiële situatie belangrijk voor de kerk. Daarom vragen we elk jaar aan al onze parochianen om een bijdrage. Het is een vrijwillige bijdrage, maar we kunnen niet zonder! De inkomsten uit Kerkbalans vormen de financiële basis voor onze kerk. We hopen dan ook dat we weer op u mogen rekenen. Dankzij uw bijdrage kunnen we onze belangrijke taken blijven vervullen en nieuwe plannen maken.

Een investering in de kerk van nu en de kerk van morgen. Op zaterdag 20 januari luiden om 13.00 uur op meer dan 100 plekken de kerkklokken. Dat gebeurt op de zaterdag voorafgaande aan de start van de Actie Kerkbalans. De klokkenluider zal aandacht vragen voor het werk van de kerk. Door een inluidmoment proberen we op deze manier het werk van onze kerken te markeren en de start hoorbaar te maken van deze ‘Actie Kerkbalans’. Daarom luiden we de klok op meer dan 100 plekken.
Werkgroep Kerkbalans